Шановні панове

ПАТ «АвтоКрАЗ» - підприємство, що стабільно розвивається і постійно поліпшує свої фінансові показники.

Щорічно компанія нарощує експортну складову збуту. На сьогоднішній день 75% нашої продукції реалізується в більш ніж 30 країн світу і географія поставок стрімко розширюється.

У зв'язку з цим ПАТ «АвтоКрАЗ» знаходиться в постійному пошуку партнерів по всьому світу, людей, які прагнуть побудувати успішний бізнес, однодумців в області просування вантажної автотехніки. Перед нашими потенційними партнерами відкриваються широкі бізнес-можливості.

Ми пропонуємо Вам наступні варіанти співпраці:

Ви можете придбати на вигідних умовах не тільки автомобілі базового модельного ряду ТМ КрАЗ, але й автомобілі, розроблені спеціально для Вас по Вашим індивідуальним вимогам;

Підприємства та фінансові структури, що мають виробничі потужності та ресурси, можуть організувати складальне виробництво автомобілів КрАЗ;

Ви можете стати нашим дилером, дистриб'ютором, агентом у вашій країні або регіоні і отримувати комісійні виплати від продажу нашої продукції;

Виробники спеціальних надбудов, агрегатів, вузлів і аксесуарів для вантажних автомобілів можуть стати нашими постачальниками і продавати свою продукцію через нашу торговельну мережу;

У своїй роботі ПАТ «АвтоКрАЗ» завжди готове йти на зустріч клієнтові, тому ми запрошуємо до співпраці банки і фінансові організації для спільної роботи в галузі використання таких фінансових інструментів як факторинг, лізинг, форфейтинг, кредит і т. д.

Вимоги, що пред'являються до дилера:

- реалізація автомобільної техніки ПАТ «АвтоКрАЗ»;
- реалізація запасних частин до автомобілів КрАЗ;
- просування нового модельного ряду автомобілів КрАЗ;
- несення гарантійних зобов'язань перед кінцевим споживачем;
- надання послуг по сервісу;
- здійснення рекламної діяльності продукції ПАТ «АвтоКрАЗ».

Порядок подачі заявок:

Направити на електронну адресу ftf.info@kraz.ua супровідний лист на ім'я в.о. заступника генерального директора - директора з продажів та маркетингу ПАТ «АвтоКрАЗ» Наливайка О.В. Заповнену анкету.

Вимоги до дилерів по реалізації автомобілів на території України

Подальші дії:

При прийнятті позитивного рішення додатково необхідно надати наступні документи (копії документів, завірені печаткою підприємства)

- Копія статуту підприємства.
- Копія установчого договору підприємства.
- Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.
- Копія свідоцтва про взяття на облік в податковому органі юридичної особи.
- Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.
- Довідка (лист) банку про банківські реквізити.
- Презентація підприємства, в т.ч.: дата заснування, досвід роботи на автомобільному ринку або в суміжних галузях, перелік основних клієнтів, організаційна структура управління, виробничі потужності, фотографії виробничих і складських площ, офісних приміщень, інформація про фінансовий стан підприємства (річний оборот в од. техніки і в грошовому вираженні).

  • Презентація техніки