«КрАЗ» отримав золоту медаль на «Агро 2017»

12 червня, 2017

Такі результати участі українського виробника - ПрАТ «АвтоКрАЗ», у найбільшій агропромисловій виставці України «Агро-2017». Вищою нагородою Кременчуцький автозавод відзначено за спільну з Національним науковим центром «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» агроновацію — МЕЗ-330 (мобільний енергетичний засіб сільськогосподарського призначення), створену на базі всюдиходу КрАЗ-6322. Базове шасі КрАЗ-6322 забезпечене валом відбору потужності, комплектом гідравліки, додатковим навішуванням під плуг та інше сільгоспобладнання. Автотрактор МЕЗ-330 може виконувати і транспортні, і польові роботи, зокрема, вносити добрива, обробляти ґрунт, сіяти, захищати посіви, виконувати транспортно-перевантажувальні операції тощо. На перший зразок було встановлено кузов для внесення твердих органічних добрив із можливістю встановлення плугів та іншого навісного обладнання.

У рамках виставки відбувся семінар «Перспективи розвитку мобільних енергетичних засобів в Україні», на якому із доповідями стосовно створення на базі кразівської техніки різних спецзасобів виступили й представники ННЦ «ІМЕСГ» та ПрАТ «АвтоКрАЗ». Докторант Інституту механізації та електрифікації с/г Сергій Погорілий – ведучий теми МЕЗ, відзначив, що нова розробка дозволить замінити в господарствах ХТЗ Т-17221. Аналогічні рішення є в Німеччині, де на базі MAN і Mercedes-Benz давно роблять такі авто трактори. Було також відзначено, що в порівнянні з іноземними тракторами Fendt-936, Massey Ferguson-7926 і вітчизняним ХТЗ-17221., у КрАЗа-трактора краще цінове позиціонування.

Заслухали присутні і керівника фермерського господарства В. Задорожнього із Вінницької області, який у себе замість тракторів використовує дев’ять КрАЗів: оре, сіє, культивує тощо. Він акцентував, що КрАЗи економічні ніж, трактори, у них набагато нижчі експлуатаційні витрати, доступніший сервіс та простіше обслуговування.

Після семінару на стенді ННЦ «ІМЕСГ» присутні оглянули МЕЗ-330 на шасі КрАЗ-63221. Тут же відбулося вручення ПрАТ «АвтоКрАЗ» спільно з ННЦ «ІМЕСГ» вищої нагороди виставки — золотої медалі в номінації «Мобільний енергетичний засіб для агропромислового виробництва».

Як лідер автопрому, «КрАЗ» і надалі триматиме передові позиції на вітчизняному ринку із створення сучасної ефективної техніки для різних галузей господарства. А виставка «Агро-2017» стала чудовим майданчиком для розширення зв'язків між підприємством та бізнесом, а також популяризації можливостей вітчизняного виробника. 

 
 
 
Кількість переглядів 989

Архів новин