Нові військові автоцистерни КрАЗ для питної води

31 травня, 2018

Згідно плану ДКР і НДР Кременчуцьким автозаводом виготовлені нові 5 і 9-кубові автоцистерни на шасі всюдиходів КрАЗ-5233ВЕ та КрАЗ-6322.

АЦП-5(5233) та АЦП-9(6322) призначені для транспортування і короткочасного зберігання питної води в польових умовах. Повнопривідні автомобілі КрАЗ-5233НЕ та КрАЗ-6322, як бази під встановлення цистерн, вибрано не випадково. Вони - найкращі із прохідності, тому автоцистернам не важко буде виконати доставку питної води до будь-якої точки призначення в будь-яких дорожніх та екстремальних умовах, що часто виникають у військових частинах та на передовій. Високу прохідність автомобілю забезпечує  широкопрофільна шина із системою централізованої підкачки та потужний 330-сильний двигун. А надійність усьому спецвиробу – надзвичайно міцна рама, у конструкції якої застосовані лонжерони з гарячекатаного швелера. Вона також є ідеальною основою для кріплення будь-якого типу обладнання. 

Двохсекційна 5-кубова та трисекційна 9-кубова термоізольовані цистерни мають вакуумну систему заповнення із електричним контролем, час заповнення однієї секції становить 15-25 хв. Цистерна і трубопроводи виготовлені з нержавіючої корозійностійкої сталі. Термоізоляція цистерни не допускає зміну температури рідини більше ніж на 2° протягом 10 годин.

Останнім часом національний виробник – завод КрАЗ, йде на зустріч усім пропозиціям та побажанням військових, які для більш ефективного виконання поставлених завдань бачать серед свого оснащення різну спецтехніку. Підприємством враховано досвід застосування такої техніки в зоні військового конфлікту на сході країни, у тому числі використання базового шасі з компонуванням «кабіна за двигуном», що дозволить зберегти життя особового складу при непередбаченому наїзді на вибухові предмети. ПрАТ «АвтоКрАЗ» й надалі розвиватиме військову лінійку спецтехніки КрАЗ, аби прискорити відновлення миру в країні, полегшити українським військовим виконання ними своїх  обов’язків та задля збереження людських життів. 

 
 
 
Кількість переглядів 1583

Архів новин