Корпоративна символіка ПАТ «АвтоКрАЗ»

Товарний знак КрАЗ

Товарний знак КрАЗ є одним з основних елементів корпоративної ідентифікації КрАЗ і відповідає стандартам сучасного дизайну. Зміна форми товарного знаку, будь-яких його елементів, відображених в описі, а також додавання будь-якого іншого кольору до фірмової колірної гами ПАТ «АвтоКрАЗ» неприпустимо.

Товарний знак використовується разом з логотипом.

   

Логотип

Логотип КрАЗ є одним основних елементів корпоративної ідентифікації ПАТ «АвтоКрАЗ», який відповідає стандартам сучасного дизайну.

Логотип - це оригінальне оформлення найменування нашого підприємства, яке є одним з основних компонентів його упізнаваності.

 

Спільне застосування товарного знаку і логотипа

Горизонтальне спільне застосування товарних знаків і логотипа ПАТ «АвтоКрАЗ»

Логотип і товарний знак використовуються як самостійно, так і разом з логотипом. логотип і товарний знак КрАЗ є одним з основних елементів корпоративної ідентифікації ПАТ "АвтоКрАЗ" і одним з основних компонентів його упізнаваності.

Вертикальне спільне застосування товарних знаків і логотипа ПАТ «АвтоКрАЗ»

Логотип і товарний знак розміщують тільки на заздалегідь визначеному місці, вільних від інших знаків. Неприпустимо їх розміщення в тексті.

Графічні елементи, такі як прямокутник, коло, різного роду рамки не можуть бути використані у поєднанні з ними.

Зміна форми, будь-яких елементів, відображених в описі, а також додавання будь - якого іншого кольору до фірмової колірної гами ПАТ «АвтоКрАЗ» неприпустимо.

  

Гама ПАТ «АвтоКрАЗ»

Товарний знак і логотип відтворюються в синьо-зеленому кольору (Pantonе № 3282 CV) у випадку коли фон білий. можливо відтворення емблеми логотипа на синьо-зеленому тлі (Pantonе № 3282 CV) з використанням інверсії кольорів.

Pantonе № 3282 CV
Pantonе № 3282 CV,
С-100 М - 0 Y- 47 К-9, R-0 G-155, В-152

При чорно-білому друку логотип відтворюється в чорно-білому кольорі на білому тлі, відповідно — навпаки. Для створення особливих ефектів допускається використання золота, срібла і тиснення.

  • Презентація техніки