Автотрактор МЕЗ-330 демонстрували посадовцям та іноземцям

13 вересня, 2017

12 вересня 2017 року у дослідному господарстві «Оленівське» - експерементально-виробничій базі ННЦ «ІМЕСГ» для проведення наукових досліджень, випробувань і доопрацювання наукових розробок, проводився показ новинок техніки, розробленої за участю наукового закладу.

Топ-менеджери ПрАТ «АвтоКрАЗ» були запрошені на захід, оскільки серед аграрних інновацій презентували й спільну із Інститутом механізації та електрифікації сільського господарства розробку – автотрактор МЄЗ-330. Глядачів зібралось цього дня чимало. Серед присутніх - представники Національної академії аграрних наук України, Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Української асоціації аграрних інженерів, делегація Університету міста Русе (Болгарія) та інші.

Разом із новинками – електротрактором та трактором на пропан-бутані, у роботі демонструвався автотрактор МЄЗ-330. Мобільний енергетичний засіб створено цього року на базі шасі повнопривідного автомобіля КрАЗ-6322. Він призначений для виконання сільськогосподарських операцій з внесення мінеральних і органічних добрив, обробітку ґрунту, сівби, захисту рослин, транспортних операцій тощо.

Усі агроновації пройшли показовий тест-драйв, після чого фахівці мали нагоду обговорити та оцінити представлені новинки.

 
 
 
Кількість переглядів 1344

Архів новин