nn

Музей автомобільного заводу

Відкриття відродженого музею історії Кременчуцького автозаводу відбулося 28 серпня 2017 року, у рамках святкування 70-річчя підприємства.

Історія музею «КрАЗу» почалася в 1967 році. У дусі радянського часу, його відкриття стало подарунком автозаводців до 50-річчя Жовтневої революції.

Спочатку це було невелике приміщення в новому інженерному корпусі автозаводу, кілька десятків експонатів, документів, фотографій. У 1970 році заводський музей «переїхав» у просторе приміщення нового навчального корпусу, де знаходиться й понині.

Його відвідувачів за півстоліття не злічити: численні делегації із зарубіжних країн, почесні гості Кременчука, у числі яких льотчик-космонавт О. Леонов, С. Ротару, Н.Кіріченко, партійне керівництво області та країни, ветерани війни, школярі, студенти, кременчужани і гості міста.

Ми запрошуємо всіх, кому цікаво минуле і сьогодення лідера вітчизняного автомобілебудування - Кременчуцького автозаводу, відвідати музей підприємства.

Музей працює: 

Вівторок:  1300 - 1700 
Четвер:  900  - 1300

Заявки на відвідування музею групами від 10 осіб приймаються за телефоном +38(0536)766-350 або листом на e-mail: museum(at)kraz.ua

 
 

Презентація техніки